Vehicle

2018 Forest River® Salem 27RKSS

Miles: 0VIN: 4X4TSMC25JA322375Stock #: 17CONS286

Retail Price:

$31,472

Dealer Discount:

-$14,477

Dealer Price:

$16,995

Vehicle Specification

Body TypeRV
ConditionUsed
Length33'0"
Dry Weight6393 lbs
Weight ClassTowable
RV TypeTravel Trailer
Sleeping Capacity6
Slideouts1
Awnings1
Fresh Water Cap.40 gal
Grey Water Cap.54 gal
Black Water Cap.27 gal

Features

  • Mid Bath
  • Front Bed
  • Rear Kitchen

Address and contact information

9 Deere Rd, Elkhorn, WI 53121

(262) 276-4530

Dealer Price

$16,995
1/2

2018 Forest River® Salem

27RKSS

0

Retail Price

$31,472

Dealer Price

$16,995

Confirm Availability