Vehicle

2021 Jayco® Alante 29F

Miles: 0VIN: 1F65F5DN1L0A18103Stock #: 18CONS229

Retail Price:

$75,594

Dealer Price:

$75,594

Vehicle Specification

Body TypeRV
ConditionUsed
EngineTriton 6.8L V10
Fuel TypeGasoline
Length32'0"
Gross Weight18000 lbs
Weight ClassClass A
RV TypeClass A
Sleeping Capacity8
Slideouts1
Awnings1
Fresh Water Cap.72 gal
Grey Water Cap.40 gal
Black Water Cap.49 gal

Address and contact information

1751 Wildwood Dr, Suamico, WI 54173

(920) 238-8286

Dealer Price

$75,594
1/55

2021 Jayco® Alante

29F

0
  • Listing Price
    $74,995
  • Dealer Services Fee
    +$599
  • Kunes RV Price
    $75,594

Confirm Availability